4 Ekim'e Özel İndirimler

Keyfimbilir

4 Ekim Hayvanları Koruma Gününe özel gördüğünüz ciddi indirimleri buradan paylaşabilirseniz çok sevinirim. Özellikle sokaktaki canlar için olan 10-15 kg uygun fiyatlı mamalara denk gelirseniz, Econature olur Mystic Enjoy hiç farketmez. Teşekkürler şimdiden 🙏

8 CEVAP

Cennet29

M@rk@m@m@. C0m da süper indirim var şuan. Sadece 4 ekime geçerli. Sokaktakiler için yaş mamalar 400 gram 7,5 tl
konseveler 2,5 tl
15 kg kedi maması 365 tl.
15 kg köpek maması 265 tl. Köpek yaş mamalar 5 tl.
Bazı yaş mamalar sadece 1 tl
Kedi kumu 22 küsür tl
1 kg kedi mamaları 30 tl
1 kg köpek maması 20 tl
ND vs diğer markalarda da indirim var koşun 😂😂😂

GzdeAkbuz

Pronature, Royalist , carnaval, enjoy, Econature, Dr.sacchi, King, Herba Max, [P,E,T,Z,Z,S,H,O,P] da çok uygun

pablopicasso

Migroslarda da var

amillaaa

@Cennet29:
Çok teşekkürler sayenizde gördüm. Son zamanlarda Obivan Selection'u çok tercih ediyorum sokak kedileri için ama 59 liradan 69 liraya falan çıkmıştı. Şu anda 39 liraymış. Hemen sipariş veriyorum ^_^

Cennet29

P.e.zz.shop ürünlerinde sepette indirim var.

Kod: petzz5

Cennet29

Ve kargo sadece 15 tl.

Keyfimbilir

Ay Allah razı olsun hemen bakıyorum 😉 ************'da sepette %15 var yeni gördüm. Özellikle sokaktaki canlar için, uygun fiyatlı ama yedikleri mamaları bulmak iyice zorlaştı 😏

Keyfimbilir

Hep si bu ra da % 15 indirim