Bonaciba Kedi Maması

Miaow

Herkese merhaba,
Bonacibo kedi maması kullanan var mı?
Besin değeri açısından ve kalitesinden bilgisi olan var mı acaba ? Şuan proplan kullanıyorum ama bir kaç kişi bonaciboyu tavsiye etti.

4 CEVAP

Rana45

Fiyatları yurt dışı fiyatları ile yarışmadan önce kullandığım bir mamaydı. Memnundum ama malum fiyatları uçtu

Cennet29

Yerli üretim olmasına rağmen fiyatlar yükseldi gerçi bütün ucuz mamalar bile artık ucuz değil o yüzden yapacak bir şey yok. Bonacibo micho mito kediler hepsini seviyor deneyebilirsiniz

Busesi

Benim kedim sevdi ama tüy dökümü yaptı ayrıca ishal yaşadım numune olarak 100 Gr almıştım iki ürününden ishal olunca vazgeçtim her hayvanda farklılık olabilir.

thedad

ilk proplan kitten ile başladık ama doğru düzgün yemediler iştahla gömülmediler yani. Bende mama arayışına girdim malum fiyatlar uçuk ama f/p olarak özellikle yaş mamalarda bence gayet iyi duruyor bonacibo bugün kargom geldi başladık şimdilik iyi gidiyor tüy konusunda zaman gösterecek özellikle üreticinin internet sitesinden alırsan fiyat gayet makul kalıyor piyasaya göre ********** . com kendinde bakabilirsin