Kito Mama Hakkında

worldofcats

bu mama hakkında bir bilginiz var mı, deneyen vs? şu an indirimde alsam mı almasam mı kararsızım

4 CEVAP

amillaaa

Ben de sosyal medyada gördüm indirimi, bir deneyeyim diye düşündüm. Girdim baktım indirimde bile fiyatını hakkettiğini düşünmüyorum içeriğin. O yüzden vazgeçtim almaktan.

Cennet29

Henüz çok yeni bi marka bende gördüm ama almadım. Şuan daha bilindik markalar kullanmaya devam

GzdeAkbuz

Ben istedim 10Kg bugün beğendim içeriğini bir şans vermek gerek denemeden yargılayamam güzele benziyor içeriği mısır falan yoktu galiba o hoşuma gitti Hills'in içerisi mısırla doldurulmuş bir mama örnek verirsem
evde daha mamamız var stok yaptım bakalım inşallah güzel etki eder

GzdeAkbuz

57\58Tl'ye geldi Kg olarak hep,sibu,rada kendi sitesinden daha uyguna şuan için.