Kısır Mamaya Geçiş Hakkında

Merhabalar. Kedilerim haftaya kısırlaştırma ameliyatı olacak. Olduktan sonra yeni kısır mamaya geçiş yapacağım. Ani mama değişimi olmaması için şimdiden kısır mamayı yedikleri mamaya karıştırsam olur mu? Önerilerinizi bekliyorum

5 CEVAP

salihaondag8

Şimdiden karışık verirseniz hem kediniz kısır mamanın tadina alışır sonradan yememezlik yapmaz hemde anı geçiş yapmazsınız kediniz açısından iyi olur anı mama geçişi iyi değil çünkü karışık vermeniz en doğrusu

salihaondag8

Yani olabilir sıkıntı olmaz şimdiden karıştırıp verevilirsiniz hem alışmış olur kisirlastirma ameliyattan sonra saten çok iştahlı olmuhor bı kca gün o yüzden ameliyattan sonra yaş mama verirsiniz bı kaç gün sonra kedinize aynı karıştırıp verirsiniz o iki karışım mama bitince de bundan sonda mitlaka kısır mama kullanım yetişkin mamadan kaçının kisirlastirdiktam sonra kedinizi yani

salihaondag8

Çünkü sağlığına zararı olur ve sıkıntı yaşarsınız ve veteriner masrafi olarak karşınıza çıkar kedinizfe hastalim olusue hem siz hemde kediniz üzülür anlayacağınız yetişkin mama kullanmayin hem kediniz üzülmesin hemde kendiniz o yüzden kısır mama kullanın ve kısır yetişkin olandan tabi

Çok teşekkürler

salihaondag8

Rica ederim ne demek 🤗