Kedim Saçlarımı Yiyor

Hlykp

Merhaba 9 aylık bir kedim var ve sürekli olarak kafamda geziyor saçlarımı emiyor bu durumda olan varmı ne yapmam gerekir?

22 CEVAP

Hlykp

Saçlarım sürekli toplu geziyorum ve yalamasına yemesine izin vermiyorum teşekkür ederim verdiğiniz bilgiler için daha fazla dikkat edeceğim

Anonymus827062

Rica ederim

Heiter

Normal bir davranış olmadığı kesin bence. 30 yaşında parmak emmek gibi düşünün. Ayrıca kedileri o halde görmek üzücü de oluyor. Bir süre sonra üzerinizde yün hırka görünce yapışıp emmeye başlıyor ve gerçekten rahatsız edici oluyor.

nyancat

Benim kedim emmiyor şuan sadece ağzıyla tutup masaj hareketi yapıyor ve sadece tek bir polara yapıyor o da çoooook nadir olmaya başladı zaten küçükken emiyordu ve daha sık yapıyordu yapmasını engellemek için emdiği şeyleri ortadan kaldırmak yeterlidir

Go_kece

Benim kedim de 3 aylık yattigim anda tepemde saçımı yalıyor emiyor gece elli kere alıp başka yere koyuyorum. Uyuyamıyorum. Yediğini duyduğum için kendine zararlı olacak diye de endişeleniyorum umarım unutturabilirim

zfrshn

Bir kaba çim ekin:)

Palyaco

Bence engel olun