Bu Mama Sizce Nasıl

salihaondag8

Arkadaşlar bu mamayı gördüm fiyatı uygun icerigide idare eder gibi kaliteli ve tercih edenler var sizce nasıl bir mama tercih edilebilirmi siz kullandimizmi bu mamadan memnun kalan varmı kullanıp yasa yerxih edermiydiniz bu mama hakkında neler düşünüyorsunuz fikirlerinizi söylerseniz sevinirim

15 CEVAP

dilanbulent

Bonacibo öneririm. Bence bu fiyatlara alınabilecek en iyi mamalardan biridir Bonacibo. 4 kilosu 210 lira civarına denk geliyor. Reflex mesela onun 2 kilosu 110-120 lira arası. Aşağı yukarı Bonacibo'nun 4 kilosu ile aynı fiyata denk geliyor zaten.

dilanbulent

Ya allah aşkına şu sitedekilerin gerçek et diye tutturmasına çok takmayın. Bütçeniz iyi değilse yapacak bir şey yok Bonacibo alın veya Reflex alın veya bu fotoğraftaki mamayı alın. Tutturmuşlar gerçek et gerçek et diye, sanıyorlar ki aldıkları ND gibi markaların içerisine löp löp et atıyorlar. İnternettekileri dinlerseniz pahalı mama almazsanız kedinizin 6 ay içerisinde öleceği düşüncesine kapılırsınız. Bütçeniz neye yetiyorsa onu alın

salihaondag8

Yani fiyatını hakeden ve tercih edilebilir bir mamami hani durumu çok assagida yüksek mama alamanylar için tercih edilebilirmi sizce

GzdeAkbuz

Gerçek et içermiyor aroma hep uzun süreli kullanılmaz

GzdeAkbuz

Appetite alabilirsiniz bu sitede mevcutmuş daha uygun hem

salihaondag8

Bir iki sefer kullanilsa sıkıntı yaratirmi peki bu dediğim mama birde siz olsaydınız reflex tavuklu kısır mamayimj tercih edersiniz yoksa bu mamayimi yani reflexmi iyi bumu

salihaondag8

Yani dediğiniz markalar digerilerini suanlik denemeyi düşünmuyorum o yüzden bu markayı deniyim dedim reflexide suanda kullaniyorum

salihaondag8

Bu sefer bütçe ayiramiyacam en fazla 100 liralık bir mama Alicam o yüzden soruyorum bu bütçede başka mama oneriseniz sevinirim

salihaondag8

1.50 kilosu 100 lira olan bir mama almayı düşünüyorum oyuzdem soruyorum aslında

salihaondag8

Peki siz 100 liraya hangi marka önerirsiniz bu dediğim marka var onu düşünüyorum reflex şuanda deniyorum başka ucuz hangi marka önerirsiniz siz hangi marka kullanıyorsunuz kedinize yani uciz bütçeli güzel içerikli en azından biraz kaliteli mama olsun

salihaondag8

Yani gerçekten bütçem kötü yoksa bende istemem bu mamalari kullanmak daha iyileri varken ama elden gelen bu o yüzden mecbur alıp kullanıyoruz ve karar veriyoryz yapacak bişey yok

salihaondag8

Yani 100 liraya 1.50 kilo bir mama felan arıyorum şuana kadar reflex purina one lavital mystic ve trendline kullandım bunlar haricinde hangisini tercih edebilirim

salihaondag8

Birde jungle kullandım başka mama öneriniz varsa dinlerim

GzdeAkbuz

Herba Max 10Kg 290tl pet,zz,sh,op sitesinde petzz5 koduyla 275,50ye düşüyor Hep,si,bu,rada da Scafiyy 12Kg 242ye düştü en son ama illa 1,5 kilo istiyorsanız pet,lebiden Appetite 76Tlcik ya da obivan, my food, croque de Tren,dyolda mevcut

Palyaco

En dusuk bonacibo alinir onur haricindekiler pek onermem