Kedimin Karnı Şişti

Lindaa1

Kedime mama değişikliği yaptı önceden royal canın kullanıyoduk çok zayıf kaldı dedi veterinerimiz bizde felicia aldık ama karnında şiikinlik oldu yürüdüğü zaman yanlardan gözüküyor sizce endişelenmelimiyim yoksa geçer mi

3 CEVAP

aslihan_e

Kısır değilse ya da dişi olduğu için kısır olsa bile problem olmuyor pek, bir şey olmaz daha iyidir hafif göbüşlü olması. Önce göbekten alır sonra vücudu genel olarak alır. Benim baktığım bir dişi kedi yemeyi çok seviyor o da öyle göbüşlü ama kendisi genel olarak zayıf gibi. Hamile de değil bebek emziriyor. Normal yani.

blue_hoddle

merhaba kediniz dişimi? öncelikle bunu sorayım. ben dişi bir kedi sahiplendim ilk zamanlarda güzeldi zayıftı sonradan karnı aşırı şişmeye başladı sahibine sorduğumda ise hamile olmadığını söyledi sonra birgün aniden 4 tane doğurdu :D. yani anlayacağınız hamile olma ihtimali var mamadan olacağını sanmıyorum kilolu olsa sadece göbeği olmaz bizimde sadece göbeği davul gibiydi. birde aşılarını yaptırıyormusunuz iç parazit olabilirde onun için soruyorum.

Lindaa1

Tüm aşıları tam ve dişi hamile olmasına imkan yok çünkü çok küçükken sahiplendim ve hiç dışarı çıkmadı