Kedi Kısırlaştırma

Maviliimm

Kedinizi kisirlastirdiktan sonra topallama yaşadı mı ? 7aylik kedim topalliyor rontgende çıkmadı bişey. Ama kisirlasti diye zamanla gecicek mi lütfen cevapp :((

2 CEVAP

gece18

Topallama derken? Anestezinin etkisiyle sarhos gibi oluyorlar o durumu soruyosanız eğer gayet normal.

Ama anestezinin etkisini attı diyorsanız sanırım başka bir şey. Topallama durumu yaşamadık biz.

Maviliimm

Anestezi etkisi değil şuan 2 gün oldu hala aynı. Başka bi veterinere sorcam hemen yarın