Me-O Yaş Mama Hakkında Bilgisi Olan?

Emirckr

Merhaba arkadaşlar,araştırırken karşıma denk geldi bu mama,
Epey geniş bir çeşitliliği var ilk denemeyi genellikle tavuk sevdikleri için tavukluyla yapmak istedim,
İçerik hakkında yorumlar genellikle iyi gibiydi ama aceleyle tam olarakta araştıramadım,denemek için birkaç tane aldım.
Deneyenlerden ve içeriği hakkında net bilgisi olanlardan yorum bekliyorum..

1 CEVAP

kbraa55

Videolrda inceledigim kadariyla temiz icerikli et orani yuksek yas mama nutri- felicia- nd- vom feinsten- bozita- vets plus bunlarda icerigi temiz gercek et bulunan yas mamalar