Kedime Alerji Testi Yaptırmak İstersem?

rbndl

Merhaba. Şuan için herhangi bir problem yok ama. İlerleyen zamanlar için aklıma gelen bir şey olan kedimde her hangi bir şeye karşı alerji var mı düşüncesi var. İnternette de pek rastlamadım bu konuya. Kedi için alerji testi nerelerde yapılabilir? Bilgisi olan veya daha önce bu tecrübeyi yaşamış biri varsa cevaplarını bekliyorum.

1 CEVAP

aslihan_e

Evet iyi bir veteriner kliniğine giderseniz alerji testi yapanlar var ancak fiyatlandırmaları bilmiyorum. Hangi çeşit et türevine, kedi mamalarında kullanılan tahıl çeşitleri vs. ya da polen, akar, pire gibi neye alerjisi varsa çıkıyor.