Kedime Mama Ve Hangi Malt Kullanmalıyım

ATIBA

ŞUANKİ MAMASI ND SOMONLU KISIR EXCLUSİON NASIL BİR MAMA ÖNEREN VARMI VE HANGİ MALTI KULLANIYORSUNUZ

7 CEVAP

PofudukLeo

Merhaba , nd ocean kısır mama kullanıyoruz memnunuz. Şahsi fikrim exclusion mamanın nd den daha iyi olduğunu düşünmüyorum. Malt olarak da zoovital kullanıyoruz içeriği de gayet iyi.

Kedibeho

Merhaba ND çok iyi bir mama böyle mamalardan orta ve alt segment bir mamaya geçince sindirim sorunları oluşuyor malesef exclusion çok iyi bir mama degil malesef denedim tabi belki benim kedilerime de iyi gelmemiş olabilir ama nd ondan daha iyi bu kesin acana nd bunlar dışında daha iyiler var ama fiyatlar uçmuş durumda

ATIBA

Evet doğru diyorsunuz nd 10 kg bin liranın üstünde oldu ama yine ondan devam edicez iyi bir mama

Kedibeho

Evet zaten mamayı biraz ucuz aliyim diyoruz sindirim sorunu baş gösterince veteriner acısını çıkartıyor 3 katı ödemek zorunda kalıyoruz 😔😔😔

ATIBA

Sindirim sorunu ne olarak baş gösteriyor bende çok mama değiştirdim ama bi sorun yaşamadık yaşamayızda inşallah

ATIBA

Evet nd den devam etmeyi düşünüyorum bende ocean hangi mamasını kullanıyorsunuz

PofudukLeo

Nd ocean tahılsız ringa balığı ve portakallı kısır.