Sokak Kedisi Sevip Eve Girmek

ebusvenus

Merhaba, normalde beslediğim canlara çok yaklaşmam mama koyar bırakırım, sevsem bile hemen elimi yıkarım. Bugün bi miniğe o kadar kanım ısındı ki sevdim sevdim o da süründü bana. Ama kendi bebeğim için şimdi endişelendim, böyle şeylerde çok pimpirikliyim. Sanki elimi ne kadar yıkarsam yıkayım virüs hastalık taşıyomuşum gibi geliyo. Bi sorun olmaz değil mi ellerimi yıkayıp üzerimi değiştirdikten sonra :( saçma mı ya da yersiz bi endişemi bilemiyorum ama cevaplarınızı bekliyorum.

1 CEVAP

aslihan_e

Hiçbir şey olmaz, ayrı odalarda hasta kedi baktım dikkat edince bir şey olmuyor.