Farklı Mama Markası Kullanmamın Yavru Kedim Üzerindeki Etkisi Nasıl Olur?

emilliguney

Kedim 4 aylık dişi. Neredeyse her ay farklı bir mama markası deniyorum kendisine. Bu durumun gelişimine olumsuz olumlu katkısı neler olur bilemedim. (N&D Whiskas Advance Hill's )

2 CEVAP

gece18

Her ay neden farklı mama kullanıyorsunuz? Kediniz lezzet çeşitliliği mi arıyor? Yoksa siz kendi arzularınızdan dolayı mı değişim yapıyorsunuz? Sık değişim yapmak pek iyi bir durum değil. Gastrointestinal durumlar meydana gelebilir.

sabit bir mamada kalmanız gerekiyor. benim kedimde 4 aylık. bende ilk proplanla başladım araştırdım içeriği daha iyi olan nd ye geçtim. kısırlaştırıncaya kadar artık sabit olarak nd kullancam. sabit bir mama belirleyin artık.her ay mama değiştirilmez.niye değiştiriyorsunuz yemiyor mu?