Cinsi Ne Olabilir

Ponciiiii

Kedim ve yavrularının cinsi ne olabilir?

5 CEVAP

Heiter

Sokak kedileri veya evcilleştirilmiş olan kediler (genelde tekir derler ama tekir, desenin adıdır aslında), melez olduğu için kesin bir şey söyleyemeyiz. Bazılarında göz rengi veya tüy özelliklerinden tahmin yürütülebiliyor (Ankara kedisi kırmaları vb.) ama sizin kedinizde pek tahmin yürütemedim. Belki kendi kedisine benzetip tahmin yürütebilecek olan biri çıkar.

Ponciiiii

Belki de. Yinede teşekkürler

Ponciiiii

Hiç fikri olan yokmu

aleyn

çok anladığım söylenemez ama american wirehair'e benzettim..

Ponciiiii

Aleyn dediğimiz cinse baktım evet andırıyor ama pek emin değilim