Evcil Hayvanı İçin Sigorta Yaptıran Var Mı?

rbndl

Merhaba kedim için sigorta yaptırma düşüncem var. Bir kaç şirket yapıyor. Yaptıran ve memnun olan var mı acaba?

8 CEVAP

Tam olarak nedir bu sigorta? İlk defa duydum

lilypoaca

Ben yaptırdım Anadolu Sigortadan, henüz kullanmadım.

msfkaya

fiyat nedir

lilypoaca

1.250 TL

krmhmrt

Anadolu hayat sigortadasından yaptırdım bende 790 TL premium olanı birde temel sağlık sigortası var oda 250 TL civarında

krmhmrt

Patim güvende poliçesi

krmhmrt

Bu arada bu söylediğim fiyatlar yıllık ve çoğu veteriner ile anlaşmalı ki siz acil bir durumdan dolayı o anda anlaşmalı olmayan bir veterinere gitseniz bile masraflarınızı karşılıyor farklı şirketler mesela ilk araştırdığımda Allianz sigortada böyle bir şey yoktu sadece anlaşmalı yere götürebiliyordunuz ki bana mesafesi biraz uzaktı. Öncelikle anlaşmalı yerlerin size yakın olup olmadığını yada gittiğiniz veterinerin anlaşmalı olduğu bir yer var mı ona bakın araştırın