İstanbul Üniversitesi Avcılar Veteriner Fakültesi

Mel2602

Oğlum Dumanın sağlığını daha da berbat ederek ölümüne sebep olan ve asla unutmayacağım bir veterinerlik fakültesi. Zaten fazlasıyla acı çeken oğlumun boğazına çok derin bir kesik atarak direncini daha da düşürdüler. Başka bir veterinerin bize söylemesiyle şok geçirdik. Dikiş atıldı fakat hastalığına yenik düştü. Bu hastaneyle başka sorun yaşayanlar var mı?

4 CEVAP

Heiter

Başınız sağolsun. Kedinizin hastalığı ve önerilen tedavi neydi, merak ettim.

Mel2602

İsmini bilmediğim bir erkek doktor kan tahlili yaptı. Boynundan isterlerse kesinlikle izin vermeyin. Kedinin direnci daha fazla düşüyor inşallah tahlile gerek kalmaz hiçbir zaman.

kedilikizzz

Ben yalnızca aşılar için gidiyorum henüz bir tedavi için gitmedim ama hiçbir sorun da yaşamadım. Ya da sorun yaşayacak kadar bi tecrübem olmadı diyebilirim. Başınızsağ olsun çok üzücü bir durum. Fakat kişi veya kişiler yüzünden bütün kurum hatalı tutulmamalıdır. Tekrar başınız sağolsun.

Mel2602

Karaciğerinde bir problem olduğu söylendi. Sarılık geçirdi. Kan aldıklarında boynunu neredeyse komple kestiler.