Kedi Kuru Mama Aynı Mamayı Be Kadar Süre Kullanmaliyiz

salihaondag8

Arkadaşlar yetişkin kısır erkek kedim var benim ilk kez kedi bakıyorum bu konuda tecrübeli değilim sziler kadar sizler daha tecruvelisiniz bana göre ondan sizlere danışmak istedim arkadaşlar ben kedime şuana kadar 3 mama denedim ve bir kere kullandım onları beğenmedi ve şuanda da 3 marka eve alıp kullanacam severse onlarla devam edecem ama ne kadar sürede bu mamalari kullanmalıyım yani msma değişikliğini ne zaman yapabilirim bu mamalarla uzun süre decan etmem gerekirmi yani kedim çok çabuk sıkılıyor ayni mamadan bedne 2 ayda bir mama değiştiriyorum shanki 3 mama bana 3 ay gider ondan sonra nasıl yapmalıyım bu mamalarla devammi edeyim yoksa sık mama değişimi yapsan sıkıntı olurmu kedimde yani daha önce hiç kedi bakmadım yeni bakıyorum bir iki sene oldu nerdeyse sokkatan sahiplendim yani o yüzden pek bilemiyorum mama konusunda sıkıntı yaşıyorum yani kedimde uzun süre aybi mamayı kullanirsam sıkılıyor yememeye başlıyor siz neler yapıyorsunuz neler önerirsiniz

1 CEVAP

Snzlc

bende kedimin sevdiği mamayı bulmak için çok sık mama değişimi yaptım zamanında o yüzden benim kedimde 2 ayda sıkılıyor mamadan sevdiği iki marka var proplan ve nutri feline ben şöyle yapıyorum önce proplan kullanıyoruz 2 ay sonra 2 ay nutri feline sonra tekrar proplan bu iki markayı dönüşümlü kullanıp duruyoruz