Rot Köpeği Saldıran Kedinin Son Hali :)

KedicikUzum

7 Eylülde saldırmıştı, apartman kedim. Bir önceki sorumdan merak eden olursa diye ekledim.

8 CEVAP

lilypoaca

Maşallah 🧿

KedicikUzum

Lutfen maşallah deyin ;)

Emirckr

İyileşmiş,harika haber :)
Maşallah..🧿

Superisi814

Maşallah.
Son halini paylaştığıniz için de teşekkür ederim 🥰

baranertaga

Geçmiş olsun. Tamamen atlattı mı? Bu arada ilk sorudan gelmedim ilk burada görüyorum. :)

baranertaga

A soruyu hatırladım doğru görmüştüm şimdi aklıma geldi. Paylaştığınız için teşekkür ederiz.

KedicikUzum

Rica ederim kusura bakmayın şimdi görüyorum şuan çok mutlu oldum güzel dilekleriniz için teşekkürler onemsediginiz için evet şuan tamamen iyileşti ve aşırı uysallasti eskiden arada oyun amaçlı pati atardı yırtardi beni şimdi çok tatlii. O köpeği de sahibi daha salmıyor şükürler olsun. Karnını tavuklarla doyuruyor bizimkisi

KedicikUzum

Bu arada paylaştıniz falan diyip saygılı olmanıza gerek yok çünkü asıl benim size saygılı olmam gerekiyor ben sizden daha küçüğüm 11 yaşındayım :D