Kedi Aknesi Nedir

salihaondag8

Arkadaşlar kedi aknesi nedir ve neden olur olusmamasi için neler yapabiliriz evde nelerle geçer bilgisi olab varmı malzeme olarak neyle geciyor

4 CEVAP

Palyaco

Plastik mama kabi kullanımı plastik su kabı kullanımı akneye sebep olur seramik mama ve şu kabı kullanın anneden kurtulmak için dr animal health hergun pamukla silin 15 gün boyunca

Rkivemel

Pamuğa hafif sirke sıkıp bastirmadan da akne olan yeri silebilirsiniz

ggonulk

merhaba bu sorun en fazla kedilerin yaşlarına uygun mama kullanmamasından veya bağışıklık sistemi zayıf olmasından kaynaklanıyormus bizde böyle bir sorun yaşamıştık öncelikle hızlı müdahale edilmesi gerekiyor ilerlemesi durumunda enfeksiyon kapmaması için ben Immune Support diye bağışıklık sistemi için veterinerimizin öneri ile bir şurup kullandım ve çok iyi geldi hemen toparladı şu anda hiç kalmadı aknemiz çok geçmiş olsun

salihaondag8

Benim kedimde de var ama öyle yani çok yok az visey var belli bile değil veterinere gittiğimde söyledim herahngi birsey olmaz bişey felanda vermedi yani bir sikinti olsa verirdi heralde azda olsa olan şeyi neyle geçirebilirimki