Köpeğim Isırıyor

DenizzzzY

Merhaba,

4 aylık terrier köpeğim çok fazla ısırıyor. Oyun oynuyor, büyüyünce azalır tavsiyelerinde bulunuldu daha önce ama bu oyun ısırması değil. Kol ve bacaklarımız kan içinde kalıyor. Oyuncağa yönlendirme vs. her yöntemi denedik. Köpek eğitmeni ısırma eğitimi de veremediklerini söyledi. Ne yapacağız bilemiyorum.

5 CEVAP

akitalove

Burnuna hafifce vurarak hayır otur deyin ama dedigim gibi hafifce sonrada dediginizi yapinca ödüllendirin sevdigi birseyle

dollfacepersian

Kral köpek ailesinden online yada yerinde kse(köpek sahibini eğitimi) alabilir. Ayrıca her cumartesi 21.00 da Instagram dan soru-cevap canlı yayında cevaplaması belirlenen gönderinin altına yorum olarak sorunuzu yazabilirsiniz. Size yardımcı olacaklardır

Nihalaaa

Benim de 3 aylık köpeğim var süt dişleri değişim dönemine giriyor o sıralar ısırma eğilimleri oluyor ama Sizı ısırdığı An ağzını kapatın canını atmadan ve gözünün içine bakıp ısırmak yok deyip hayır hayır deyin 10 sn kadar tutun muhtemeden tekrar gelip sinirlenip ısırmak isteyecek her ağzını Size doğru açtığında aynı şekil kizarak sabırla ağzını kapatın elbet kısa zaman da hata yaptığını anlayacak

DenizzzzY

Sağolun öneriniz için, onu denedik ama kendisine hafifçe bile olsa vurulduğunda çok sinirleniyor. Daha çok ısırıyor maalesef. Kral köpek ailesini gördüm youtubeta ama eğitim verdikleri bir tesisleri olduğunu bilmiyodum. Kendileriyle iletişime geçeyim, çok teşekkür ederim.

DenizzzzY

Evet biz de o yöntemi yapıyorduk daha küçükken ama şimdi ağzını kapatmaya bile müsaade etmiyor ki :) Sürekli hırlama ve ısırdığı yeri kanatma halinde