Kısır Olmayan Kediye Kısır Mama Verilir Mi

Kedibeho

Merhaba 2 kedim var biri kısır diğeri degil kısır mamayı ikisine de verebiliyor muyuz

2 CEVAP

Siyamask

Benim kedimde 1 yaşında kısır değil. Nd kısır mamasına geçiş yaptım. Kilo alımının önüne geçmek için

IIREMMM

Kısır kediler daha fazla kilo alma eğiliminde olurlar, kısır mamaların da protein oranı daha yüksektir, nasıl kısır kedi kısır olmayan mama kullanmamalı ise kısır olmayan kedi de kısır mama kullanmamalı isterseniz veterinere de danışın eğer kilo alımının önüne geçmek istiyorsanız ölçülü bir şekilde vermelisiniz mamayı her mamanın arkasında kedinin kilosuna göre günlük tüketmesi gereken miktar yazar