Kedim Uyurken Altına İşedi

Kedimin yanına gittiğimde yeni uyanmıştı ve ayağa kalktığında böyle bir ıslaklık gördüm. İlk başta işeyip işemediğini tam anlamadım ama sonrasında orayı koklayıp kapatmaya çalıştığını gördüm. İlk defa böyle bir şey yapıyor. 11 aylık ve kısır şuan. Başına gelen ya da bilgisi olan var mı bu konu hakkında?

2 CEVAP

Emirckr

İki yüksek olasılıkla sebep var,
Ya yukarda dedikleri gibi,çok sıkışmış,kumuna gidememiş oraya yapmış olabilir,
Ya da kediler stres/korku yaşadığında da altına işeyebiliyor.Rüyasında belki canını sıkan,tedirgin eden şeyler görmüş olabilir :)

Cennet29

Bi kere tuvalete çıkmak için beni uyandırıyordu bende kalkamadım üstüme işeyince uyandım. Bir daha yapmadı. Çok sıkışmıştı sadece ve tuvalete gidene kdr yorganıma bırakıverdi. Çiş kokusu gidene kdr iyice yıkayın temizleyin örtüleri koku kalmasın oda tekrarlamaz umarım