Hills Mama Mı Unique Mama Mı?

Donesylms

Anket

Hills
(7 oy)
Unique
(5 oy)
Toplam (12 oy)

Kedime bir senedur unique mama kullanıyorum. Ama fiyatları çok arttirdilar. Hills daha uyguna bile geliyor.
Açıkçası kedi mama içeriğinden pek anlamam. O yüzden sizlere sormak istedim. Sizce hangisi daha iyi kalite olarak.

4 CEVAP

KimJeongguk

Yavruyken Hill's kullandık ve çok memnun kaldık hem iştahla yiyordu hemde tüyleri yumuşacık ve parlak oldu. Her kedide her mamanın etkisi farklı olur bunu unutmayın. Ama biz Hill's'ten memnunduk.

gece18

İki mamanın içerikleride oldukça kötü. Bunların fiyatında güzel içerikli mamalar kullanabilirsiniz. Ama yok illa bundan ikisini almayı düşünüyorum diyorsanız hills.

Cennet29

İkisinin içeriğide benziyor. Ben unıque kullanıyorum çünkü diğer içerikleri daha kaliteli mamalar kedimi sürekli ishal yapıyor. Ama unıque serilerinde bu durumu yaşamıyoruz mecburen kullanıyorum. Sizin bu tarz sorunlarınız yoksa içerikleri bi tık daha iyi olan bi kaç marka önerebilirim
ND
Obivan selection
Alleva hollistic
Sanabelle
Mystic

Palyaco

Bunların yerine kito karkas çiftliği mamayi öneririm kuzulu hpoalerjenik cok lezzetli taze kuzu etli kito.pet sitesinde 24 yasmama yanında hediye 309tl ilk alışverişe merhaba20 kodu ile yüzde 20 indirimli