Kedim Olur Olmadik Yerden Su İciyor

goknur

Çıtır, olur olmadik her yerden su iciyor. Engel olamiyoruz gunde 2 defa suyunu degistiriyorum bi ise giderken bi isten geldigimde yinede mutfak tezgahi uzerinde buldugu sudan ( az once sirkeli su icmis ) banyo kapisini acik bulursa banyo giderinden hatta ve hatta klozetteki mavi sudan bile iciyor. Banyo kapisi daima kapali ama misafir gelmisti aralik birakmis girmis icerken yakaladim gecen gun kustu. Veterinerimiz yogurt yedirin dedi. Sevmiyoruzda zorla sıktık agzina. Nerde yanlis yapiyorum ben. Neden boyle sizce. Su icmeyi cok seviyor bide.

16 CEVAP

aek

kedi akan suyu temiz suyu sever o pis suyu içtiğini sanmıyorum ben husisi tezgaha çıksında çeşmeden içsin diye aylarımı verdim