Kısır Kediye Kısır Olmayan Kedi Maması Kullanılır Mı

lilaaa

Kedimin tüyleri matlaştı ve dökülmesi fazla o yüzden brit care deri ve tüy sağlığı için olan mamaya geçmeyi düşünüyorum ancak kısırlaştırılmış kediler için demiyor kedim kısır kullansam sorun olur mu

1 CEVAP

KimJeongguk

Uzun süreli kullanımda kedinizin sağlığını bozabilir. Tüy sağlığı için ton balıklı mamalarıda deneyebilirsiniz. Balıklı mamalar tüylerine çok iyi geliyor. Ayrıca ayriyetten Gimcat'in deri ve tüy sağlığı için Derma paste macunu ve ayrıca tüylerin güçlenmesi içinde Biotin Pate macunu var onu da kullanabilirsiniz.