Veterinere Sık Goturemiyorum Lütfen Akil Verin

Ebruss23

Tek basima cok kedi.bakiyorum bide kendi bahcemde 3kedi bakiyorum ikisi hasta birinin boğazında mantar mi egzamami olduğunu bilmedigim bisey var veterinere sordum mantar dedi krem surduk terbisil ve daha sonra tiravazol krem denedik provit şurup ile ama hala ayni az kasiniyo ve boğaz bölgesi cok sicak diğer kedimin disi eti kabarık antibiyotik önerdi doktor 10gun kullandim ama suanda hala agizi kokuyo ve az yiyo bi kere daha sordum hatta bu konuyu ama veterinere götürme sansim yok su aralar bide kulağı da cok pis iki gunde bir temizliyorum ama cok pisleniyo ve kafasini sallıyor arada ama dokununca tepki vermiyor kulak uyuzundan suphelendim ic dis parazit yaptirdim şuanda ne yapıcam bilmiyorum ikisi içinde somon yagi aliyim diye dusundum dr animal sprey ile başka bi oneriniz varmi yada ilac oneriniz

3 CEVAP

Nrynrynry

evet kedide mantar var, seyreltilmiş sirke ile günde 3 defa silebilirsiniz. Günde bir kere batikon sürebilirsiniz. diğer kedide gingivit var diş etlerine elinizi sürdürüyorsa sarı kantaron ile masaj yaparak sürebilirsiniz.

Ebruss23

Çok teşekkür ederim

oykuyildiz

Top kekik kaynatıp demlendirip sprey halinde sıkabilirsin