Kedi Tarağı Önerilerinizi Bekliyorum

ATIBA

ŞUAN FURMİNATÖR KULLANIYORUM BAŞKA MARKA TARAK KULLANIP MEMNUN KALAN VARMI

2 CEVAP

salihaondag8

Ben eldiven tarak kullanıyorum uzun zamandir ve furmimatör kullandım çok faydası olmadı tüyleri kötü oldubyani coknbegenmedm eldiven tarakla hem kedinize masaj yapıyorsunuz hemde killarin hepsini alıyor nerdeyse ve yumuşacık oluyor tüyleri tavsiye ederim eldiven kedi taragi diye bakıp alabilirsiniz tüyler eldivenin üstüne geliyor sizfe temizleyip daha sonra tekrar tsrarsiniz yani devamlı temizlersiniz yani sıkıntı olmaz

salihaondag8

Furmimatör taraktan daha iyi yani