Kedimin Poposununda Dışkı

Geçen hafta kedimin tuvaletinin olduğu odada yerde dışkı kalıntıları buldum yere sürülmüş. Poposunda da kurumuş dışkı kalıntıları pamuğu ıslatıp popusunu temizledim. Az önce kedim tuvaletini yaptı. Bi baktım poposunda dışkı var. Pamuğu ıslattım yine sildim. Yerde de dışkı kalıntıları ayağıyla mı taşımış ne. Bazen unutuyor mu ne temizlenmeyi. Napmam lazım. İnternette poposunu ıslatınca içgüdesel olarak poposunu yalayacak diyor yaptım hiç oralı olmadı.geçen haftadan beri özellikle poposunu kontrol ediyorum kalıntı var mı diye bi bugün oldu geçen haftadan beri böyle.

3 CEVAP

aslihan_e

Acaba kabız ya da ishal mi kediniz, normal kedide kalmaz çünkü, belki hafif poposu kirli kalabilir o kadar.

yok kabız veya ishal değil. normal kakası.arada böyle kalıyor. temizlemediğini düşünüyorum.normalde kaka yapınca poposunu temizlemesi gerekmiyor mu

salihaondag8

Yani benim kedim kendisi temizliyor yani bütün kediler temizler kendini herhangi bolhesi dahil olmak üzere heryerlerini temiz tutarlar yani hıc böyle bir şey duymadım