Mama Yemiyor

Yamukparmak

2.5 yasındaki kedim üç gündür düzgün mama yemiyor.Normalde proplan kullanıyodum su an britcare e geçiyorum kademeli olarak.Acaba britcare i mi beğenmedi diye düşünüp tek kaba proplan diğer kaba karısık koydum yediği zaman karısıktan yiyo ama cok az.Hareketliliğinde bi sorun yok.Sizce ne olabilir?

2 CEVAP

Palyaco

Kediniz kisirsa beğenmemiş olabilir kisir deyilse kızgınlık dönemlerinde az yerler iki sebeptir mama yememek

xsevox

Bizde aynı problemi yaşadık. Brit Care Proplana göre daha doyurucu ondan daha az yiyorlar, belki de sadece mamayı sevmemiş olabilir. Tekrar proplanla devam edin iştahı açılmazsa veterinerle görüşmeniz daha iyi olur