45 Günlük Yavrularım İçin Mama Öneriniz Nedir ?

semagolge

Diğer kedilerime proplan tabuklu vermiştim memnundum ama şuan alamıyorum daha ekonomik ve içeriği temiz öneriniz var mı ?

3 CEVAP

salihaondag8

Mystic marka güzel deneyebilirsiniz

Procohice deneyebilirsiniz

Emirckr

Fiyat olarak belki biraz yüksektir ama biz ilk beslenmenin özellikle önemli olduğunu düşündüğümüz için Acana First Feast’le başlatmıştık,sevdiler.
Anneleri bile yedi fakat protein oranı ve besleyiciliği yüksek olduğu için tabak dolusu yemiyorlar,bu yüzden fiyat pahalı ancak mamanın bitmesi uzun sürüyor.
1,8 kglıkları 300-400 civarına almıştık ama şu an fiyatları nasıl bilmiyorum.Benimde aldığımın üzerinden üç ay kadar geçti,
5 Temmuz doğumlular,anneye takviye olsun diye o zamanlarda başlattık,ve üç ayda henüz ikinci paketin sonuna geliyoruz :)