Kedimin Gözünün Altındaki Tüyler Neden Döküldü

gecebeey

Sabah kalktığımda gözünün altındaki tüyleri dökülmüş gördüm.Akşam bir yere mi çarptı ne oldu bilmiyorum.Neyle alakalı bir durum olabilir

2 CEVAP

cemiryo

Merhaba bu pek çarpma izine benzemiyor alerjik bir reaksiyon gibi duruyor bu aralar mamasını değiştirdiniz mi ya da başka farklı bir gıda? bence veteriner görmeli

Superisi814

Merhaba,
Emin olmamakla beraber , sokak köpeklerinden birinde tam böyle başlamıştı , acilmalar.Gida alerjisi imiş. Anlayamadigim için önce Christalin ile temizleyip, batikon sürmüştüm bir kaç gün.Hatta mor sprey kuruttu, kabuk bağladı diye sevinmiştim.Bu esnada başka yerlerinde de benzer acilmalar oldu.Mama kaynaklı idi.
Hakikaten mamayı degistirince hayvan rahatladı.
Tam teşhisi veteriner koyucaktie