Kısır Kedi Ve Kısır Olmayan Kedi İçin Mama

Tifany

Merhaba
2. kedi sahiplendim :)
Evdeki erkek kedi ve kan hastalığı olduğu için kısırlaştıramıyoruz malesef.
Yeni sahiplendiğimde dişi ve yeni kısırlaştırıldı.
Açıkçası mamalara çok fazla para veremiyorum. Asgari ücret seviyesinde ücret aldığım için hem kısır mamaları hem normal mama alacak güçte değilim açıkçası.
Normal mama yese bu kısır kedi bir sıkıntı olur mu acaba? Yardımcı olabilir misiniz?

1 CEVAP

Kısır kediniz normal mama yerde kilo almaya müsaittir obeze çevirir...
Kısır olmayan kediniz kısır maması yiyebilir ama onunda eksikliğini karşılamak için yaş mama tüketimini artımalisiniz