Sizin Kedileriniz De Bu Kadar Hareketli Mi?

Bağlantı (Link) açıklamasını girin

Uçan sineği bile yakalıyorlar. Çok hareketliler. Normal mi bu? Gerçi böyle eğlenceli görüntüler başka şekilde ortaya çıkmaz.

7 CEVAP

EmineDemir

Kesinlikle benimkide öyle

EmineDemir

Sineklere hücum havasında hep

YasaYasa

Ohooo daha neler yaparlar neler benimki dolapların tepelerimde geziyor :))

Heiter

Bizim oğlan, tek başınayken uykucu ve durgundu ama ikinci kedi geldiğinden beri düz duvara tırmanıyorlar. Bence birlikte oynadıklarında, insanlarla oynamalarına kıyasla katbekat daha hareketli oluyorlar. Yani normal.

Mariana

Ninja gibi ordan oraya koşturuyor duvardan duvara hiç yorulmak bilmiyor :)

zeynepgurgen

Standart kedi işte :)

eccakir

Biz gece gündüz demeden canı ne zaman isterse kovalamaca oynuyoruz. Oyun oynayan olmazsa da hemen yaramazlık peşinde nereye saldırsam diye bi o tarafa bakar bi bu tarafa :)