Gimcat Kitten Paste Nasıl Kullanılır,Nerede Saklanır?

Emirckr

Kitten pasteyi kullananlardan birkaç yönlendirme bekliyorum,
Ne sıklıkla ve ne kadar vermeliyiz?
Ayrıca açıldıktan sonra buzdolabına mı koyulmalı yoksa oda sıcaklığında bekletilebilir mi?
Teşekkür ederim şimdiden :)

3 CEVAP

cemiryo

merhaba, nohut tanesi büyüklüğü kadar olacak şekilde her gün ya da gün aşırı verilebilir. Güneş almayan serin ve kuru yerde saklanması daha iyi olur gibi buz dolabında da aşırı katılaşıyor sıkarken zor oluyor.

PofudukLeo

Yavruluk döneminde biz de bu ürünü kullandık. Yanlış hatırlamıyorsam kullanım talimatında günlük 6 cm olarak bilgi vardı. Ben her gün 2-3 cm olarak kullandım. Memnun kaldığım bir üründü. Havalar artık serin olduğu için dışarıda muhafaza edebilirsiniz. Biz bu şekilde bir sorun yaşamadık.