Arkadaşlar Kedilerde Aşırı Ağız Kokusu Ve Pis Vbir Koku Oluşması Ağızda Ve Nedenleri

salihaondag8

Arkadaşlar kedilerde aşırı ağız kokusu ve pis bir kokunun ağızdan gelmesibin nedenleri nelerdir neler yapabiliriz bu kokumun gitmesi için hiç böyle birşey yaşayan oldumu yasadiysa ne yaptı

6 CEVAP

Cennet29

Ağız kokusu varsa dişlerde çürük ve plak oluşmaya başladı demektir. Düzenli diş bakımı temizliği yapmanız gerekiyor

salihaondag8

Peki illaki dişlerle alakalı bir durum mu olur başka nedeni olamazmi sizce

salihaondag8

Benim kedim küçüklükten böyle seylere alışkın değildi yetişkin olarak sahiplendim ben sokaktan ve hiçbir şekilde fircalatmiyor izin vermiyor diğer kediler gibi diş fircalattirmiyor bende ödül şekeri alıyorum başka neler kullanabilirim yada veterinere götürüp mu yaptırmam gerek diş bakımı

salihaondag8

Siz nasıl yapıyorsunuz ağız bakimini ve neler kullanıyorsunuz peki yardımcı olursanız sevinirim

Venusselin

İç parazit zamanı gelince de koku oluşuyor

salihaondag8

Ben iç parazit düzenli yaptırıyorum ama onla alakalı olagahini düşünmüyorum