Köpekte Tuvalet Sorunu

sebii

10 aylık Kısır dişi kopegim henüz 12-13 gündür benimle. Tuvalet eğitimi yoktu geldiğinde. Yemeğini belirli saatlerde yiyip takip eden vakitte de tuvalete çıkartıyorum. Dışarıda tuvaletini yapmasına rağmen eve gelince tekrar eve yapıyor. Yaptığı yerleri koku kalmayacak şekilde amonyak kullanmadan temizlememe rağmen tekrar tekrar yapıyor bunu. Bunu nasıl düzeltebilirim? Alışkanlığını nasıl unutturabilirim?

1 CEVAP

Bademsk

Sirke kullan temizledikten sonra bide yapmasini istedigin yere onceki yaptigi yerden cisini gzeteyle aloraya koy benim de kopegim gazeteye aliskindi buna gazeteyi unutturup baska sistem yaptim ona yapiyor artik