Kedimde Böbrek Kisti Var.

MPakize

3 yaşındaki kedimde böbrek kisti var. Henüz başlangıç seviyesinde, kan ve idrar değerleri normal. Veteriner şu an bişey yapamayacağımızı, zamanla hastalığın ortaya çıkardığı belirtilerin tedavi edilebileceğini söyledi. Ben de araştırdım bayafiri, sanırım bu hastalığın tedavisi yok. Benzer durumu yaşayan yada bu konuda uzmanlığı olan var mı, hastalığın başlangıç seviyesinde belki daha sağlıklı bir ömür geçirmesine vesile olacak biseyler yapabiliriz?

1 CEVAP

Superisi814

Çok geçmiş olsun.
Beğeni ariyorum ki deneyimi ve bilgisi olan arkadaşlar görebilsin..