Kuru Mama Önerisi

nisaeroglu

kedim 2 yasında su ana kadar hep royal canin kullandım ama fiyatları çok yükseldi bi tık daha uygun ama iyi içerikli mama onerisi verebilir misiniz

4 CEVAP

Balimlilac

Sanabelle markasına bakabilirsiniz.

NorthNight

İştahsız seçici mama beğendiremediğim hassas sindirimli bir kedim var. Bir ay kadar önce Sanabelle ye geçtik. Yaz boyu iştahsızlığıyla boğuştuk falan sanabelleye geçtiğimiz günden beri çok çok severek yiyor içeriğide güzel bir mama, fiyatıda royale göre uygun (çeşitleri arasında değişiyor tabi). Şuan için çok memnunum sizde bakabilirsiniz.

Palyaco

Kito karkas çiftliği lezzette üstüne tanımam taze kuzu etli kito.pet de 24 yasmama hediyesiyle 2 kg kuru mama ve 24 yasmama 309tl merhaba20 indirim koduyla 246 tl

Ebrnk

Nutri feline de araştırın, benimki beğenmişti, güzel bir mama bence.