Köpek Ve Kedi Aynı Evde

Cnszdn

Merhaba arkadaşlar 20 aylık bir Dogo sahiplendik baya işkence görmüş aç kalmış bir köpekti yaklaşık bir buçuk aydın bizimle iyi huylu dışarda diğer köpeklerle anlaşan diğer köpekler havladığında yanımda yürüyerek geçen Evde de sessiz sakin bir köpek ancak şimdi annemler gelecek ve 12 yaşında erkek bir İran kedileri var beraber yaşayabilirler mi yada burundan koklatsak aferin oğlum veya ödüllerle bir arada yaşamaları sağlanabilir mi yardımcı olur musunuz lütfen

2 CEVAP

ursaminor

Dogo çok büyük bir köpek. İran kedileri de mizacen biraz huysuz olur. Ve bu 12 yaşında bir kedi. Kısa mı yoksa uzun mu olacak birlikte yaşama süreleri?
Ona göre farklı çözümler olabilir.
Kısa bir misafirlikse hiç göstermeyin birbirlerine derim. İkisini de strese sokmaya gerek yok.
Ama uzun süreliyse, elbette bir çözüm bulunur hiç üzülmeyin :)

Bazen insan önceden strese giriyor ama sonra bir bakıyorsun gül gibi anlaşmışlar :D

Cnszdn

1 veya 2 aylık bir süre olacak o yüzden ne yapacağımı hiç bilmiyorum evde ufak nasıl birşey yapabiliriz kedimiz huysuzun önde gideni bodrum da ilken sürekli bahçedeydi şimdi dışarı da çıkamayacak Burun buruna koklatsak olmaz mı