Kedilerim Anlaşamıyor Öneriniz Var Mı?

ranaugur

Arkadaşlar sokaktan sahiplendim yaklaşık bir ay oldu ama evdeki kedim ile anlaşamıyorlar her şeyi denediğimi düşünüyorum ikiside dişi kısır. Evdekinin yaşı 2.5 civarı dışarıdan getirdiğim 1.5 Yaş civarında. Kutulara koyarak denedim, açarak denedim. Yeni gelen evdekinin üzerine her gitmek istediğinde kaçıyor, tıslıyor. Ne yapamam gerekiyor? Hala ayrı odada kalıyor akşamları geldiğimde biraz açmaya çalışıyorum ya da kutuya koyarak salona alıyorum. Öneriniz var mı? Hep açık mı bırakmam gerekiyor?

1 CEVAP

aslihan_e

Olmayınca olmuyor açıkçası. Kimyaları uymuyor demek ki. Birbirlerine zarar verecek düzeye gelmesinler yeter. Hep açık bırakmayın siz yokken ciddi kavga edebilirler.