Kedimde Alerjik Olarak Pati Şişmesi Oldu. Nasıl Kurtulabilirim?

Eylulila

Tüyüne önceki gün hamur oyunu yapıştı. Tüyünü keserek kurtardık fakat şuan patisi şişti ve nasıl kurtulabiliriz?

3 CEVAP

Aysh

Bizdede alarji durumu var suan kasıntı ve sırtında şişlik oluştu veteriner aşı yaptı ve zyrtec şurup verdi kaşıntı dört gün olmasına rağmen hafifledi ama tam geçmedi şişliklerde tam olarak geçmiş değil ama ilk güne göre cok cok ıyı aşıyı yaptıramazsanz bile şurubu veterınerle görüşüp kullanabilirsinz

Sezgek

Alerji ile yaklaşık bir yıldır savaşıyor çok zor bit şey şişme olmadı ama kaşıntı tüt dökülmesi yaralar biz de zrytec tablet kullanmıştık vete danışıp deneyebilirsiniz bu aralar alerjik gıdalar olan tavuk ürünleri yumurta falan vermeSeniz daha iyi olur diye düşünüyorum en azından şişlik inene kadar geçmiş olsun

Suraemir

Merhaba bu pati şişmesini nasıl hallettiniz bizimkininde şişiyor alerji sebebini çözemedim