Alerji

yumi633

Merhaba kedim uzun zamandir sağlık problemleri yaşıyor ciltte yaralar tüy dökülmesi kusma bunların hepsi ya nezle ya mantardir diyordum hatta veteriner hekim fipten suphelendi eliza testi yaptı negatif cikti biyokimya hemogram testlerinde sonuçları iyi çıktı ama vücudunda enfeksiyon gözlemlendi tanıştığım birisi de alerjisi var bir şeye gozlemleyin dedi gerçekten de Royal canin tavukluydu onu kestik balikli kuru mama ve haşlanmış balık vermeye başladık kedim kilo aldı büyüdü güzelleşti ama az önce her zamanki gibi kuru mamasini nd balikli ve vitaminini yedikten sonra kulağının üzerinde kan gibi kirmizilik oluştu
Alerji testi yaptıran var mı sonuçları cidden ise yarıyor mu ve fiyatları neler Nerede yaptırılır yardım edin lütfen çaresiz Kaldım

1 CEVAP

bsecnl

üniversite hastanesinde yaptırabilirsiniz alerji testini