Kedim Elimi Isırıyor

Coconutbey

Kedim sabahları gelip elimi kolumu hafif ısırıyor ve biraz yalıyor, normal zamanda da elime saldırıyor uzatınca ısırıyor dişleri mi kaşınıyor acaba yoksa alışkanlık mı oldu 4,5 aylık erkek bu arada

1 CEVAP

Efekilic

Benim kedimde küçüklüğünden beri ısırır vazgeçmedi sabahları sıkıldığı ve sizin onunla ilgilenmenizi istediği için yapıyordur normal zamandada oyun için ısırdığı zaman burnuna hafifçe dokunup hayır diye yüksek sesle söylerseniz ve bunu hep tekrarlarsanız vazgeçer