Kedim Kızgınlığamı Girdi

Kdrygt2

Kedim 1.5 yaşında 1 yaşındayken kısırlaştırıldı fakat son zamanlarda kızgınlığa girmiş gibi davranıyor annemin yıkadığı paspas aşağı düşmüş gören bi komşumuz bize getirdi o paspası kokladı ve böyle davranmaya başladı sizce sorun nedir

2 CEVAP

chen

Erkek mi dişi mi? Karşı cinsin kokusunu aldığından dolayı yapıyor olabilir paspası başka kediler kullandıysa. Bir de tamamen kısırlaştırdınız mı dişilerde yarım olabiliyor ya?

Kdrygt2

Cinsiyeti erkek