Bilgisi Olan Var Mi

Elifinkedileri

2 yaşındaki kedim bazen evdeki terlikleri ve ahşap vernikli panoyu yaladigini gördüm mineral demir eksikliginden kaynaklanabilir mi yoksa hoşuna gittiği icin mi yapiyor anlayamadim. Kan tahlili yaptirmistim 3-4 ay once herhangi bir kansızlık durumu yoktu degerlerinin hepsi normaldi. Tekrar kan tahlili yaptirmali miyiz

4 CEVAP

chen

Benim kedimde bant ve duvar yalıyodu, sanırım vitamin eksikliğinden, takviye vitamin kullanıyor musunuz

Elifinkedileri

Devamli kullanmiyorum belirli aralıklarla veriyorum mamalarin içerisinde de oluyor çünkü ve taze cimen varmeyi ihmal etmiyorum kalsiyum da mamalarina ekliyorum

nyancat

Benim kedimde toprak yiyor bende en kısa zamanda test yaptıracağım

nyancat

Benim kedimde toprak yiyor bende en kısa zamanda test yaptıracağım