Proplan Mi Felicia Mi

Coconutbey

Suan felicia tavuklu kullanıyorum kedim 4bucuk aylık ama proplana geçmeyi düşünüyorum sizce proplan mi yoksa feliciaya devam mi ediyim

2 CEVAP

Palyaco

Felicia daha sağlıklı glutensiz bir mamadir kito pet kuzulu taze kuzu etli tavsiye ederim size kito.pet karkas çiftliğinde üretiliyor iki mamadan daha iyi

simbakedi

felicia bir türk markasıdır, türk markasına güven olmaz maalesef. proplan ise felicia ile kıyaslanamaz. benim gözümde proplan da aşırı iyi değil ama felicia ile kıyaslamak proplana ayıp olur :D eğer bütçeniz yeterse sanabelle ve bozita çok daha iyi mamalardır. eskiden proplandan daha uygunlardı ancak şu an fiyatları bilmiyorum.
gluten kediler için kötü bir şey değildir merak etmeyin