Seramik Mama Kabını Kırar Mı

stellabennett

arkadaşlar kediler seramik mama kaplarını oynarken hoplarken ya da düşürerek vesaire kırabilir mi ya şu anki mama kabı da seramik fakat altlığı var bu yüzden kıramaz ama bu mama kabı dar olduğundan bıyıkları batıyor geniş olanından alacağım hem geniş hem altlığı olan bulamadım bir türlü altlığı olmayandan alsam kırar mı korkuyorum da biz evde yokken düşürür kırar bir yerini keser diye

2 CEVAP

nurxo

bence yuksek bir yere koymazsaniz oyle kolay kolay kirilabilecegini dusunmuyorum. benim gorduklerimin cogu kalindi. onun yerine metal alsaniz daha iyi olanilir belki b

aslihan_e

Bence de üstüne atlamazsa ya da yükseğe koymazsanız kıramaz. Ben porselende veriyorum hiçbir şey olmuyor ama üstüne atladıklarında o zaman kırdılar 2-3 kez. Öyle kırması için de atlayabileceği bir yer lazım, öyle yüksek bir yerin önüne koymazsanız bir şey olmaz.