Kedim Kabız Oldu

eccakir

Merhaba arkadaşlar. 3.5 aylık dişi kedim dün kabız oldu. Biz ödül mamasından kaynaklı olduğunu düşünüyoruz. Bugün daha kakasını yapmadı dün de cok acı çekerek yaptı. Biraz önce biraz zeytin yağı içirdik biraz poposuna sürdük. Başka yapabileceğimiz bir şey var mı sizin tavsiyeleriniz nelerdir ?

7 CEVAP

eccakir

Bugün sorunsuz yaptı kakasını yumuşamış bağırsakları teşekkür ederim.

NazCelik

yaş mama yerıne kıtır mama verın

eccakir

Kuru mama daha cok kurutmaz mı acaba ?

Oturduğun şehire göre değişiyor galiba bodrumda 300 tl bazı veterinerler mart kampanyası ile 150 tl ve 100 tl civari yapıyorlar

Anonymus827062

Ödül mamasini kullanmayın! İlk defa ve ondan kaynaklı ise. Zeytinyağı na devam edin. Bolca su icmesini sağlayın bağırsakları hareketlensin

Anonymus827062

Geçmiş olsun. En azından sorun çözümlenmiş oldu sağlıklı günler;)

eccakir

Teşekkür ederim