Bu Taşıma Çantası İyi Midir

stellabennett

kedimin normalde şu sırta takılan çantalarından vardı ama onların sağlıksız olduğunu öğrendim (yeterince hava almadığı için ve rahat da değil) o yüzden bunlardan alacağım metal kapılı olmasına dikkat ettim onun dışında sizce hava delikleri az mı yoksa bu da idare eder mi uygun fiyatlı bulmak çok zor bu bile 300-400 arasıydı

11 CEVAP

salihaondag8

Benim tanıdıklarımnhep bundan tercih ettiler hatta bizim burda yan komşular hep bununla kedisini veterinere götürüyor ayrica çok iyi dediler yani sıkıntı yasamazsiniz yatak olarak bile kullanabilirsiniz avantajı çok var bende kullanıyorum ve hiç bir sıkıntı yaşamıyorum hava iyi aliyor ve uzun sure kullanabilirsiniz ayrica herhangi bir sıkıntı olmuyor kedinizfe rahat eder ama siz en büyük boy almaya çalışın daha rahat eder içinde ama öneririm kesinlikle alın diger çantalardan daha iyibemve benim görüşüm 🤗

amillaaa

Bunların aynısının üstü de telli olanları daha mı pahalı acaba? Onları çok beğeniyorum ben. Hem önden, hem üstten hem de yandaki kulplardan açma imkanı oluyor ve çok pratik oluyor.
Onlar çok pahalıysa bu da güzeldir ama, sağlam duruyor.

Superisi814

Merhaba,
Sırta takılan çantalar insan için rahat, onlar için işkence..Hava alamıyor, plastik içerideki sıcaklığı artırıyor, vs.Bu taşıma çantasını kullanmadım .sadece metal zamanla paslanir mi diye merak ettim.Bakalim kullanıcılar ne der ?

stellabennett

@amillaaa onlar 800-1000 arası diye biliyorum maalesef

stellabennett

@Superisi814 paslanma konusu aklıma gelmemişti ama plastiğe göre metal daha sağlam olur diye düşündüm

salihaondag8

Küçük boy neden almayın dedim çünkü kediler çabuk büyüyor ve küçük boy bı sure sonra yetersiz kalıyor o yüzden en büyük hangisi olursa onu alın yani benimkide buna benziyor dhaa onve aldığım için link yok bende ama bu tarz çantalar tercih edin daha iyi oliyor figer çantalardan daha iyi ama tabi yine size kalmış bu benim görüşüm ve kullandığım için diyorum 🤗

stellabennett

@salihaondag8 tamamm çok teşekkür ederim

sultansbutler

dolaptan ferplast 20 aldım ben 70 liraya. mükemmel bir taşıma çantası ve çok çok uyguna geldi. 0 bakmayın illa 2. el temiz kullanılmış uyguna bulabilirsiniz bence.

stellabennett

@salihaondag8 çok teşekkürler bir de sizinki de mi bu markadan acaba değilse hangi markayı kullanıyorsunuz bu arada ölçülerine pek dikkat etmedim kedim zaten 2 buçuk kilo diye ama kilo almasını da göz önünde bulundurmalıyım herhalde

salihaondag8

Rica ederim ne demek 🤗

stellabennett

@sultansbutler sağlamlık açısından memnun musunuz