Nolur Acil Kedim Uyurken Titriyor

sHr3wD

Kedim uyurken arada patileri bıyıkları kulağı ve kuyruğu titriyor vet.hekim insanlardaki tik gibi dedi normal mi şuan da yanımda uyurken ağzından hapşuruyormuş gibi ses çıktı

10 CEVAP

aslihan_e

Siz en iyisi uyurken video çekin bizimle paylaşın, biz de bakarız rüya mı değil mi, rüyaysa uyandırdığınız an durur zaten.

benimki de titriyor ilk korkmuştum netten baktım rüya görüyorlarmış. kuyruk, pati, kulak her yeri bi titriyor çok tatlı gözüküyor.bi kere artık rüyasında ne gördüyse titredi önce sonra uyandı bi anda etrafına baktı bana bakıp miyavladı. sarıldım hemen korkma annecim dedim. :)

Venusselin

Rüya görebiliyorlar :)

sHr3wD

Ama her uyuduğunda oluyor epilepsi mi diye şüphelendim ama krize vesairede girmiyor sadece uykudayken arada orta genelde hafif şiddetle titriyor

dilanbulent

Rüya gördüklerinde titriyorlar. Korkulacak bir durum yok :)

sHr3wD

Tamam çok teşekkür ederim sizede yarın veterinere gidicez orda sorarım

Emirckr

Rüyadır,merak etmeyin :)
Özellikle yavrularda daha da sık oluyor sanırım o yüzden her uyuduğunda gözlemlemeniz dahi normal.
Büyük ihtimalle rüyasında,bir şeyler yakalamaya,atlayıp zıplamaya çalışıyordur :)

Nrynrynry

Video çekip veterinere bir gösterin.

sHr3wD

Video gönderiyim nasıl göndericem

sHr3wD

Uyandırdığınız an durur derken titremesi mi durur demek istediniz eğer öyleyse evet uyandırdığımda hiç titreme devam etmedi şuana kadar